Новини

24 листопада 2016 року

На базі Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 69 відбувся науково-практичний семінар «Інноваційні підходи до вивчення української мови та літератури в умовах роботи на другому етапі обласного науково-методичного проекту «Освітні стратегії соціалізації особистості громадянського суспільства»» для заступників директорів з навчально-виховної та виховної роботи, керівників районних методичних об’єднань учителів української мови та літератури та для вчителів української філології.
Семінар підготовлено методистом КЗ «Інноваційно-методичний центр» Гребенщиковою Л.П. Серед гостей і учасників заходу були Тітаренко Л.М.- методист КЗ «ІМЦ», куратор ЗНЗ Металургійного району; Семененко Л.М.-декан факультету української філології КДПУ, кандидат філологічних наук, доцент; Мельник Н.Г.-в.о.завідувача кафедри української та світової літератур КДПУ, кандидат філологічних наук, доцент; Ковпік С.І.-доктор філологічних наук, професор кафедри української та світової літератур КДПУ; Дмитренко В.І.-доктор філологічних наук, професор кафедри української та світової літератур.
Основною метою науково-практичного семінару є визначення пріоритетних нових життєвих стратегій, компетентностей; посилення гнучкості та мобільності соціальної поведінки молодої людини; створення нової філософії освіти.
З візиткою КЗШ № 69 виступила директор закладу Бережна Л.В. та учні школи. Заступник директора з НВР Жушман І.М. доповіла присутнім про організацію роботи на ІІ етапі науково-методичного проекту «Основні стратегії соціалізації особистості громадянського суспільства». До теоретичної частини семінару були залучені науковці з КДПУ Дмитренко В.І. «Інноваційні технології на уроках української літератури» та Ковпік С.І. «Маркетингові технології як інновація в літературній освіті». Під час практичної частини вчителі району ділилися власним досвідом: Чехівська Н.І. – фрагмент уроку української літератури у 7 класі «Ідея незнищеності справжнього кохання, краси, вірності в баладі «Тополя» Т.Шевченка», Бесараб О.В. – фрагмент уроку розвитку мовлення у 6 класі «Навчальний усний твір-опис природи на основі особистих спостережень», Горб О.О. «Уроки літератури рідного краю як один із чинників складової підвищення загальної освіченості школярів, розширення культурно-пізнавальних інтересів учнів на літературному матеріалі митців Криворіжжя та Дніпропетровщини». Особливе зацікавлення присутніх викликав фрагмент вистави соціально-психологічного театру «Магазин щастя», який підготувала вчитель Ващенко О.В. Різноманітні за тематикою, формами, методами роботи запропоновані матеріали педагогів викликали схвальні відгуки у присутніх, які виступили зі словами подяки наприкінці семінару.

По закінченню заходу підведено підсумки, прийнято рекомендації. Учасники семінару збагатили свої знання з методики викладання української мови та літератури, підвищили власний методичний рівень щодо форм і методі роботи на уроці та отримали позитивні враження.






Комментариев нет:

Отправить комментарий